Fenerbahçe’de Jose Mourinho’dan transfer açıklaması! Başkan Ali Koç’un sözlerini hatırlattı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jose Mourinho, sarı-lacivertli takımın Avusturya kampında basın toplantısı düzenledi.

‘MUTLU VE MOTİVE HİSSEDİYORUM’

Kendimi çok mutlu ve motive hissediyorum. Hiç olmadığım kadar motive hissediyorum kendimi. Çalışmalarımıza takımın yarısıyla başlayabildik sadece kolay değil. 2 hafta içerisinde de Şampiyonlar Ligi ön elemesi başlayacak. Biz elimizdeki oyuncularla çalışmamızı en iyi şekilde sürdürüyoruz.

Kariyerimdeki her çalıştığım kulüp benim için meydan okumaydı. Sorumluluklarımı biliyorum çok iyi bir şekilde karşılandım burada. Kulübün şartları çok iyi. Sportif direktörümüz çok iyi. Hedefimiz 35 milyon Fenerbahçe taraftarına özledikleri mutlulukları vermek.

‘BAŞKANIMIZ MESAJI VERMİŞTİ’

Başkanımız çok direkt bir mesaj verdi. Kulübün gelişmesini istiyor. Gelişmesi demek de en iyi oyuncularımızı tutmak demek. Bu mesajı çok direkt bir şekilde verdi.

‘EN BÜYÜK ÖNCELİĞİM OYUNCULARIN TAKIMA DÖNMESİ’

Şu andaki en büyük önceliğim bütün oyuncuların takıma dönmesi. Szymanski ve Livakovic takıma katıldı. Tadic, Çarşamba günü gelecek. Türk Milli Takımı’ndaki oyuncularımız tatillerine yeni başladı. Transfer pazarında neye ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. İlk Lugano maçında en iyi durumumuzda olmayacağız ama ikinci maçta tribünlerimiz o maçı kazanmamız için bize yardımcı olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x